تناسب اندام با ورزش

توصیه هایی موثر برای کوچک کردن سایز سینه

توصیه هایی موثر برای کوچک کردن سایز سینه

سایز سینه های همیشه یکی از موضوعات مهم برای خانم ها می باشد.بسیاز از آنها از حجم وسایز طبیعی خود راضی هستند و بسیاری دیگر از بزرگی آنها ناراحت.
خانم های با سینه های بزرگ معمولا از ظاهر خود ناراحت و دچار درد شانه،گردن و کمر می باشند و این مشکلات یکی از دلایلیست که می خواهند سایز خود را کاهش دهند و برای رهایی از این مشکل بعضی ها به جراحی روی می آورند که با عوارض جانبی همراه می باشد .
در این مقاله سعی داریم با توصیه و نکاتی کوچک و موثر این مشکل را برای شما تا حدودی حل کنیم.

انتخاب سوتین با سایز صحیح
سعی کنید همیشه سوتین را با سایز صحیح خریداری کنید . برخی از سوتین های موجود در بازار به عنوان کوچک کننده تا حدودای می توانند سینه ها را کوچک تر از سایز اصلی نشان دهند. انتخاب سوتین با سایز اشتباه علاوه بر اینکه سینه های را بزرگتر نشان می دهد نازیبایی ایجاد می کند.

ورزش مخصوص و موثر در کاهش سایز سینه
بافت های چربی و چربی یکی از اصلی ترین ترکیب های سینه های بزرگ می باشند.برخی تمرینات ورزشی می تواند به کاهش این چربی ها کمک کند.این راه یک روش طبیعی و ایمن برای کاهش سایز سینه می باشد.تمرینات قفسه سینه که برروی سینه تمرکز دارد می تواند مقدار چربی اضافی سینه را کاهش دهد.
با این تمرینات نه تنها چربی های اضافی سینه کاهش می یابد بلکه چربی های کل بردن را کاهش می دهد.تمریناتی مانند پوش آپ و پول آپ و وزنه زدن ، دویدن و دوچرخه سواری می تواند بسیار موثر باشد در کنا این تمرینات رژیم غذایی سالم و همچنین قرص ها که به شما برای رسیدن به سینه های کوچک تر کمک می کند فراموش نکنید.

تهيه و ترجمه اختصاصي مجله اينترنتي زندگي

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

بلاک کننده تبلیغ

لطفا جهت حمایت از ما برنامه بلاک کننده تبلیغات را غیرفعال نمایید.