تازه ها:
صفحه اصلي > مو > رنگ کردن مو

مقالات بخش: رنگ کردن مو

رنگ کردن اصولی ریشه موها

natural-hair-care-tips

قدم اول تمام بخش‌های مو که ریشه آن درآمده و رنگش را با سایر موها که پیش از آن رنگ شده، خوب مشخص کنید و سپس همان رنگی را که به موها زده بودید، انتخاب کنید. قدم دو موهای خود را بشویید و سپس خشک کنید. قدم سوم این وسایل را آماده کنید : یک لباس کهنه برای اینکه بدن و لباس اصلی‌تان رنگی نشود، رنگ مو، دستکش، کلیپس برای اینکه موها راحت‌تر جمع شود، شانه و حوله. قدم چهارم موها را به چند بخش تقسیم کنید و به وسیله کلیپس هر بخش را طوری ثابت کنید که ریشه موها کاملا مشخص شود. قدم پنجم یک دستکش دست کنید و ... ادامه مقاله »

چه رنگ مویی برای ما مناسب می باشد ؟

pretty-hair-color1

بعدها در کشورهای دیگر آسیایی رنگ‌های گیاهی شناخته شد که از آن جمله می‌توان به حنا، خضاب، بابونه و رناس اشاره کرد. ● رنگ‌های گرم و سرد و تناسب آن با پوست صورت رنگ‌های گرم مانند قرمز، نارنجی و زرد، رنگ‌های زنده و شفاف‌اند که چشم آنها را زودتر تشخیص داده و نزدیک‌تر به خود می‌بیند ولی رنگ‌های سرد مانند آبی، سبز و بنفش، رنگ‌های کدر و مات هستند که چشم آنها را دورتر می‌بیند. رنگ‌های گرم برای پوست‌های تیره و گندمی و اشخاص لاغر اندام و رنگ‌های سرد برای پوست‌های روشن، سرخ و سفید و اشخاص چاق مناسب است. اشخاص از لحاظ رنگ پوست و ظاهر، به دو دسته ... ادامه مقاله »

اصول انتخاب رنگ مو متناسب با چهره شما

temporary_20ombre_20dip_20dye_20hair_20chalk_20for_20short_20hair-f63776_large

قدم اول: سطح انتظارات و بودجه خود را مشخص کنید. ابتدا تصمیم بگیرید که چقدر تغییر رنگ را برای موها در نظر دارید و یا چقد وقت یا پول می توانید برای اینکار اختصاص دهید. برای ایجاد تغییرات پایدار : از رنگ های دائمی استفاده کنید مخصوصا در زمانی که می خواهید موهای خود را بیشتر از دو درجه روشن تر یا تیره تر کنید . این فرمولها بهترین متد برای کسانی است که دارای موهای خاکستری با مقاومت بالا در برابر رنگ می باشند. رنگهای دائمی نیاز به کمی کار دارند. چون از بین نمی روند و فقط با رشد موها حرکت می کنند. به احتمال زیاد شما هر ... ادامه مقاله »

رنگ موی مد شده در پاییز 92

jesen-zdravie3-crop

در این مورد با مارگو توماستی که یک آرایشگر و دیزاینر معروف است و با بازیگران مشهوری نظیر کلی کلارکسون کار می کند صحبت کرده ایم و او برخی ترفندهای ساده برای استفاده از رنگ تیره برای شما دارد : چرا رنگ موی تیره در پاییز محبوب است ؟ پاییز بهترین زمان برای تیره کردن موهاست .مشتری های من اغلب احساس می کنند که پس از تابستان نیاز به تغییر دارند . مو معمولا از فصل گذشته خشک و رنگ و رو فته است و تیره کردن مو، موجب استراحت پس از هایلایت کردن، شده و زندگی جدیدی به آن می دهد . به علاوه اینکه قهوه ای تیره رنگ ... ادامه مقاله »

به روش حرفه ای ها موهایتان را رنگ کنید آموزش قدم به قدم

b98352f351cc92b8a863d9addb190ff7

از چه اکسیدانی استفاده کنید؟ کدام رنگ مو مناسب شماست؟ چه رنگی برای موهای سفید بهتر است؟ و ده ها سوال دیگر … در این روزها که هزینه های زندگی حسابی بالا رفته است، می توان با صرفه جویی در بعضی امور دخل و خرج خانه را با هم هماهنگ کرد، مثلا شما می توانید به جای رفتن به آرایشگاه و سپردن رنگ کردن موها به آرایشگر، خودتان دست به کار شوید و با خرید رنگ دلخواه تان در خانه، موهای تان را رنگ کنید؛ البته برای این کار باید دانش کافی درمورد جدول رنگ ها، تن ها و سایه های درون آنها، روش های رنگ کردن و… داشته باشید. ... ادامه مقاله »

بايدها و نبايدها رنگ كردن مو در دوران بارداري

12033990-sgs-assists-you-in-product-compliance-with-the-new-eu-hair-dyes-directive

متاسفانه پاسخ آسان و صریح? برای این سوال وجود ندارد. پوست کف سر بسیار جاذب است هنگام رنگ کردن مقدار کمی از مواد شیمیایی رنگ وارد جریان خون شما می شود. دانشمندان در مطالعات و آزمایشات? که بر رو? حیوانات انجام داده اند ، مواد شیمیایی مو را با ناقص الخلقه شدن نوزادان مرطبت دانسته اند. به هر حال ، این مساله وقتی پیش می آید که دفعات رنگ زدن ها بسیار زیاد باشد و موهای شما زیاد در معرض رنگ شیمیایی قرار بگیرند. در عین حال بر اساس مطالعاتی که بر روی انسان ها انجام شده رنگ کردن مو هنگام بارداری مطمئن و بدون خطر می باشد و هیچگونه ... ادامه مقاله »