معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی

معرفی 7 عطر برتر پاییزی

هيچ‌چيز دلچسب‌تر از به مشام رسيدن رايحه‌اي خوش نيست. بهتر است اين روزها دور رايحه‌هاي گرم را خط بكشيد و عطري با رايحه‌اي خنك و تلخ،‌ ترش يا ميوه‌اي انتخاب كنيد. در اين شماره پيشنهاداتي از عطرهاي پرطرفدار مي‌كنيم، شايد برخي از اين نمونه‌ها جزو جديدهاي سال نباشند اما همچنان جزو پرطرفدارها محسوب مي‌شوند.

Daisy marc Jacobs

قطعا همه رايحه دلچسب اين عطر را دوست دارند؛ عطري خنك كه براي همه‌‌جا و هروقت مناسب است.

Kenzo

 همه رايحه‌اي كه از تركيب  شكوفه ياسمن ، شكوفه گيلاس،  بخار برنج ، وانيل  و چاي سفيد به مشام مي‌رسد را مي‌پسندند؛ رايحه‌اي لطيف  كه براي مكان‌هاي رسمي‌ مناسب است.

Burberry summer

اين انتخاب رايحه‌اي خاص و منحصربه‌فردش را مديون تركيبي است كه بويي به يادماندني را به‌جا مي‌گذارد. رايحه‌اي كه براي محيط‌هاي رسمي پيشنهاد مي‌شود.

Pure poison Dior

عطري كه با روحيه بانوان هماهنگ  است . شكوفه پرتقال ، ترنج، گل ياسمن و چوب صندل عناصري است كه اين معجون خوش‌بو را تشكيل داده‌اند.

she wood Dsquared

براي فرار از خستگي روزانه رايحه‌اي بانشاط كه حاوي عناصر شكوفه ليمو، گل ياس، گل آفتابگردان ،چوب صندل و كهرباست معجزه مي‌كند. رايحه‌اي خوش‌بو و مدرن كه اعتمادبه‌نفس‌تان را بالا خواهد برد.

chance-chanel Eau Tendre

يكي از پرفروش‌‌ترين‌هاي برند chaneL؛ رايحه‌اي با ظرافت و پرجنب‌و‌جوش؛ عطر Eau Tendre با ردپايي از گل ياسمن و گريپ‌فروت است.

Tom Ford Black orchid

رايحه‌اي  خنك وتلخ  كه رد پاي نعناهندي و گل ياسمن، گشنيز و ترنج  در محتوايش ديده مي‌شود  كه بويي خاص را به مشام مي‌رساند.

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن