خانه > مد و لباس > راهنماي خريد و نگهداري > نگهداری کردن لباس‌های زمستانی

نگهداری کردن لباس‌های زمستانیclean-dirty-shirt-collar-800x800

 

چند راهكار را براي پيشگيري ونگهداری لباس  های زمستانی

4 شرط شامل تميز، خنك، تاريك و خشك بودن محيط نگهداري لباس‌هاي زمستاني را از ياد نبريد.حتي‌المقدور پس از شست‌وشو يا خشكشويي لباس‌ها را داخل كيسه يا چمدان قرار دهيد.براي لباس‌هايي كه قرار است جاي ديگري آويزان شوند از چوب‌لباسي و گيره‌هايي كه روي لباس جا نمي‌اندازند استفاده كنيد.كفش‌ها و پوتين‌ها را پيش از انبار كردن تميز كرده خوب واكس بزنيد و با روزنامه داخل آنها را پركنيد.

لباس‌هاي باارزش‌تر را داخل كيسه‌ قرار داده و براي دست‌كم 10دقيقه آن‌را داخل فريزر قرار دهيد تا لارو‌ها و حشره‌ها از بين بروند.
از تميز بودن كيسه يا چمداني كه قرار است لباس‌ها را داخل آن قرار دهيد مطمئن شويد با قرار دادن قرص نفتالين داخل آن اين اطمينان را بيشتر كنيد. نفتالين براي كودكان و حيوانات خانگي خطرناك است آنها را از دسترس آنها دور كنيد.
همچنین ببینید

رنگ مد امسال 2013-1392 مشخص شد+تصاوير

+- [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” …

پاسخ دهید

Powered by WP Robot