روابط والدين و فرزندان

پیشنهاد راهکار برای جشن تولد کودک

creative-advent-calendars-christmas-crafts-balloon-calendarتاریخ و ساعت جشن را از قبل معلوم کنید. اگر می خواهید جشن را آخر هفته که تعطیل است بگیرید، سعی کنید روزی بگیرید که به روز اصلی تولد نزدیک باشد.
اینکه بخواهید برای دخترتان، دختر خواهر یا برادر تان، دختر عموی تان یا هر دختر دیگری در زندگی، جشن تولد بگیرید، این علاقه و محبت و احساس شما را نشان می دهد. در تدارک جشن تولد، اول نظر صاحب تولد را هم بپرسید. از طعم و تزیین روی کیک گرفته تا دکوراسیون.
این خاطره ی شیرین مدت ها از ذهن دخترها بیرون نمی رود. خود جشن تولد بزرگترین کادویی است که می توان به یک دختر داد. دراین چگونه با نحوه برگزاری جشن تولد برای یک دختر آشنا می شویم.

۸ پیشنهاد راهکار برای جشن تولد کودک
۱. در تدارک جشن تولد، اول نظر صاحب تولد را هم بپرسید. بپرسید چه طور جشنی می خواهد بگیرد، کدام دوستانش را می خواهد دعوت کند و کیک مورد علاقه اش چیست. جشن تولد را باید نسبت به شخصیت و روحیه ای که صاحب تولد دارد بگیریم.
۲. تاریخ و ساعت جشن را از قبل معلوم کنید. اگر می خواهید جشن را آخر هفته که تعطیل است بگیرید، سعی کنید روزی بگیرید که به روز اصلی تولد نزدیک باشد.
۳. لیستی از افرادی که به جشن دعوت می کنید تهیه کرده و دوستان صاحب تولد را هم حتماً بنویسید. اگر می خواهید بچه های بیشتری دعوت کنید از معلم مدرسه اش بخواهید اسامی بچه ها را بگوید.
۴. مکان جشن را تعیین کنید. برای گرفتن جشن در موسسات سرگرمی کودکان، ممکن است نیاز به رزرواسیون باشد. با این موسسات تماس داشته باشید تا هماهنگی لازم انجام شود.
۵. لوازم دکوراسیون تولد را بخرید. رنگ های موردعلاقه ی صاحب تولد را بگیرید. یک کیک تولد سفارش دهید یا اگر می خواهید خودتان بپزید باید وقت کافی داشته باشید.
۶. کارت دعوت ها را آماده کنید. این کارت ها را می توانید از لوازم تحریر و کتاب فروشی ها تهیه کنید. کارت ها را به جای اینکه در مدرسه پخش کنید، به منزل شان پست کنید. چون دیگر بچه هایی که دعوت نشده اند ناراحت می شوند.
۷. برای مهمانی آماده باشید. دکوراسیون را مرتب کنید، برای کادوها جا باز کنید، سالن را پر از بادکنک های رنگارنگ و مورد علاقه ی صاحب تولد کنید. اگر بیرون از خانه جشن گرفته اید، با موسسات مشورت کنید.
۸. بازی ها و انواع سرگرمی ها را برای جشن تدارک ببینید تا جشن را زنده و سرگرم کننده نگه دارد. اگر جشن را در خانه گرفته اید می توانید بازی هایی مثل خاله بازی یا صندلی بازی انجام دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

بلاک کننده تبلیغ

لطفا جهت حمایت از ما برنامه بلاک کننده تبلیغات را غیرفعال نمایید.