انواع رژیم های چاقی و لاغری

چطور به سرعت وزن کم کنیم ؟

احساس می کنید داری چاق میشید ؟میخوای با سرعت وزن کم کنی چون هفته دیگه مهمونی دعوتی ؟ فکر می کنی برای رژیم گرفتن دیر شده ؟ خوب چاره کار اینجاس تنها در چند قدم با ما همراه باشید تا به شما در کم کردن وزن آن هم فوری کمک کنیم و این فکر و که از پسش بر نمیاین کنار بزارین این کار از اون چیزی که فکر می کنید راحتتره. فقط به کمی صبر و شکیبایی نیاز دارید و پرهیز از برخی چیزها تا بتونید چند کیلوگرم از وزنتون کم کنید.

1. حواستون همیشه به غذا خوردنتون و کالری مصرفیتون باشه این بسیار ضروریست. اگر بیش از اندازه مجاز کلری دریافت کنید قطعا اضافه وزن پیدا می کنید. میزان کالری مصرفی شما به کاهش وزن کممک می کند. شما مجاز هستید در 1 روز حداقل 1200 کالری دریافت کنید و اگر مرد هستید 1500 کالری .

2. ورزش برای داشتن وزن مناسب بسیار ضروری می باشد. اغلب مردم فکر می کنند وزن رابطه مستقیم با غذاهایی که می خورند یا نمی خورند دارد. واقعیت این است که حرکت بدن و تمرین در مقایسه با کم خوردن و یا نخوردن موثر تر می باشد.
با کمی جستجو در اینترنت می توانید تمرینات ورزشی بسیار ساده و موثر برای از دست دادن وزن پیدا کنید.
یکی از بهترین تمرینات پیاده روی سریع و گام های بلند می باشد. اگر قصد کاهش وزن دارید پیاده روی روزانه و همچنین شنا و دوچرخه سواری را فراموش نکنید.

3. همیشه برای رسیدن به وزن ایده ال برای خود هدفی را تعیین کنید در این صورت رژیم غذایی و یا ورزش را منظم دنبال می کنید و از آن همیشه پیروی می کنید و کاهش وزن خود را مشاهده می کنید.

4. آب عنصر اساسی در طول رژیم غذایی و ورزش می باشد و به از دست دادن وزن سرعت می بخشد.

تهیه و ترجمه اختصاصی مجله اینترنتی زندگی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن