تازه ها:
صفحه اصلي > آرایش و زیبایی

مقالات بخش: آرایش و زیبایی

آرایش صورت ، چشم ، گریم ، آرایش عروس ، نکات آرایشی ، آموزش ، معرفی محصولات زیبایی ، مدل های آرایش

راز چشم هایی درشت تر، گونه هایی برجسته تر و لبهایی زیباتر

553496_10151125372974988_1353549502_n

چشمهایی درشتر برای داشتن چشمانی درشتر خط چشم بسیار نازکی پشت مژه هایتان بکشید. سپس پایین چشمانتان را با سایهای روشن تر مثل قهوهای یا نسکافه ای به دقت بکشید. سپس با استفاده از سایه های سه تایی با تم قهوه ای- طلایی ( معمولاً این سایه ها دارای سه رنگ خیلی روشن، روشن و تیره هستند) چشمتان را سایه بزنید. برای پشت چشمتان از رنگ روشن استفاده کنید و سپس با استفاده از رنگ تیره تر از قسمت بیرون چشم تا وسط پلک سایه بزنید و قسمت بیرونی چشم را کمی تیز تر کنید.(به عکس توجه کنید).  برای افزایش فاصله چشم با ابروها زیر ابروها را سایه صدفی بزنید.در ... ادامه مقاله »

برطرف کردن پیری صورت با استفاده از تکنیک های ساده آرایشی

 فرورفتگی ناحیه مرکزی پیشانی: روشن کردن عمق فرورفتگی فرورفتگی گیجگاه: روشن کردن عمق فرورفتگی گیجگاه ابروهای استخوانی و گهگاه سفید: تغییر رنگ ابروها و انحنا دادن به آنها پلکهای پژمرده و افتاده: چندان قابل اصلاح نیست و راهکار اصولی جراحی پلک است ایچاد بافت اضافی در پلک تحتانی: چندان قابل اصلاح نیست و راهکار اصولی جراحی است چشمهای گود رفته و سایه های تیره در زاویه ابرو و بینی: روشن کردن نواحی تیره گونه های گود رفته: روشن کردن عمق نواحی فرو رفته لبهای باریک: استفاده از رژ لب و مشخص کردن خط لب سایه های تیره روی گردن: روشن کردن نواحی سایه دار چروکهای متعدد: روشن کردن عمق چروکها ادامه مقاله »

چگونه لبهایمان را طوری آرایش کنیم که پرتز به نظر برسد؟

expert-tools_eyelash-curler_model-shot_143108

تکنیک های آرایشی زیر به راحتی می توانید لب هایی حجیم و زیبا داشته باشید. اصلی ترین چیز برای داشتن یک آرایش لب زیبا داشتن خط لب است. برای این که لب های تان را حجیم تر و پرتر نشان دهید باید خط لب تان را بیرون محدوده لب های تان بکشید. البته باید توجه داشته باشید که بیش از حد خارج از محدوده لب تان خط لب را نکشید زیرا آرایش تان را مصنوعی جلوه می دهد. سپس با همان خط لب تمام سطح لب تان را پر کنید. مانند زمانی که لب تان را با رژ لب پر می کنید. سپس از رژ لبی که رنگ آن تقریا ... ادامه مقاله »

رژ لب قرمز مناسب چهره شما

Iconiq

  همه خانم ها برای یک آرایش زیبا در مهمانی ها رژلب قرمز را ترجیح می دهند. رژ شما نه تنها به نوع آرایش شما بستگی دارد، بلکه مهتر از آن به رنگ پوست صورتتان متکی می باشد. اگر به رژ لب قرمز علاقه دارید ما در این جا به شما کمک می کنیم تا بهترین رنگ را مناسب با پوستتان شناسایی کنید. پوست های سفید اگر پوست شما خیلی روشن است و چهره تان بور است ما به شما پیشنهاد می کنیم از رژ قرمز روشن تر با تم آبی استفاده کنید. منظور از تم آبی رنگ چیست؟ رنگی با طیف نارنجی و بنفش پررنگ در نظر بگیرید. اگر ... ادامه مقاله »

بهترین کرم برای چروک پوست چیست؟

face-cream

دارا بودن عناصر مغذی و طبیعی برای رفع و بهبودی چروک پوست خود به دنبال کرمی باشید که دارای مواد و عناصر طبیعی و با کیفیت است. کرمی که دارای عناصری از قبیل ویتامین  E  باشد، چرا که ویتامین  E تاثیر درمانی برای پوست دارد. همچنین برای آب رسانی پوستبه دنبال کرم ها و لوسیون هایی باشید که از در ساختار آن روغن های طبیعی استفاد شده باشد.  دارا بودن خواص ضد آفتاب اگر به دنبال کرم هایی برای رهایی و بهبود چروک های پوست خود هستید از کرم هایی استفاده کنید که خاصیت رفع خشکی پوست را دارند. استفاده از کرم هایی که SPF دارند مانند ضد آفتاب ها ... ادامه مقاله »

ترکیبات سمی در کدام لوازم آرایش بیشتر وجود دارد؟/ هشدار های سازمان غذا و دارو درباره لوازم آرایشی

temporary_20ombre_20dip_20dye_20hair_20chalk_20for_20short_20hair-f63776_large

ع عطاءاله شکوری با اشاره به قاچاق کالاهای سلامت محور در چهار حوزه دارو، مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع مکمل های غذایی و ورزشی، گفت:  در ارتباط با لوازم آرایشی و بهداشتی نکته مهم این است که این مواد به طور مستقیم روی پوست مورد استفاده قرار می گیرند؛ حال اگر این فراورده ها از ترکیبات سمی و خطرناک ساخته شده باشند می توانند جذب بدن شده و سلامت فرد را تهدید کنند. وی اضافه کرد: بطورمثال رنگ های مو طیف وسیعی از رنگ های جذاب را تشکیل می دهند اما باید توجه داشت که نوع رنگ مورد استفاده در آنها باید مجاز و استاندارد باشد و ... ادامه مقاله »