تازه ها:
صفحه اصلي > آرایش و زیبایی > آموزش و نکات آرایش > 5 تکنیک آرایشی برای داشتن لب های فوق العاده

5 تکنیک آرایشی برای داشتن لب های فوق العادهامروز مقاله ای را درباره تکنیک های آرایشی برای افزایش اندازه و همچنین زیبایی لب آماده کرده ایم که می تواند بهترین راهنمایی برای شما باشد با ما همراه باشید.

تکنیک 1 :

یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین روش برای پهن تر نشان دادن لب ها استفاده از خط لب هم رنگ لبهایتان می باشد. قبل از اینکه از رژلب استفاده کنید خط لب را بکشید. و در نهایت از یک رژلب مایع و ضدآب استفاده کنید که خط لبتان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

تکنیک 2 :

اگر می خواهید لب بالایتان برجسته تر به نظر برسد ، از مرکز لب بالا و همانند لب خودتان به طرفین خط لب بکشید و همچنین گوشه های لب پایین را خط لبی پررنگتربکشید.

تکنیک 3 :

برای آنکه دندان هایتان آغشته به رژ لب نشود پس از اتمام آرایش لب انگشت سبابه را داخل دهان ببرید و دهان را ببندید و سپس دهان را باز کنید و انگشت را بیرون بیاورید این تکنیک باعث می شود دیگر رژ اضافی بر روی دندانهایتان نچسبد.

تکنیک 4 :

اگر می خواهید لب هایتان جذاب شود از رژ قرمز به همراه رژ مایع به رنگ صورتی و یا رنگ هایی شبیه آن استفاده کنید. پس از آنکه رژ قرمز را زدید مرکز لب پایین را رژ صورتی رنگ بزنید و ببنید که چه ترکیب رنگ زیبایی می دهد.

تکنیک 5 ‌:

پس از اتمام آرایش لب از براق کننده و تثبیت کننده استفاده کنید برخی از براق کننده ها دارای ویتامین E می باشند و برای لب مفید می باشند.

تهیه و ترجمه اختصاصی مجله اینترنتی زندگی

2 ديدگاه

  1. خیلی خوب بود ممنون

  2. خییلی مفید و حالب بود من امتحان کردم ممنون

پاسخ