خانه > مو > معرفی مدل موی های جدید > آموزش تصویری بافتن مو به سبک میلک مید (milkmaid)

آموزش تصویری بافتن مو به سبک میلک مید (milkmaid)بهترین چیزی که این مدل مو می تواند داشته باشد تنوع در آن برای مهمانی های مختلف است. این مدل مو انقدر پرطرفدار است که حتی هنرمندان مشهور هالیوودی هم این مدل ساده و زیبا را ترجیح می دهند. درواقع با هوای گرم می خواهیم از مدل موی هالیوودی ها الهام بگیریم و باهم آن را یاد بگیریم با ما همراه باشید

تابستان امسال اگر می خواهید متفاوت به نظر برسید حتی نیازی به مو های بسیار بلند نیست. در زمان بسیار کم می توانید این مدل مو را درست کنید.اگر مو های بلندی ندارید می توانید از اکستنشن استفاده کنید.

 

در ابتدا فرق وسط باز کنید و موهای تقسیم شده را جدا ببافید و با کش ببندید.مرحله بعد ٫ ا زموی بافته شده را از بالای گوش و در جهت مخالف از بقل سر رد کنید و تا تاج سر بالا بیاورید مثل هد بند تا نوک شان به سمت گوش مخالف برسد سپس با یک پنس یا گیره سر آن را سفت کنید.

loading...

 

آموزش تصویری بافت میلک مید برای دوستانی که از سرعت اینترنتی پایینی برخوردار هستند در اینجا قرار داده ایم و در پایان می توانید کلیپ ویدیویی همین آموزش را مشاهده کنید.

فرق را از وسط باز کنید و مو را به 2 دسته مساوی تقسیم کنید

هر قسمت را به صورت جداگانه ببافید و با کش پیین مو را ببندید

موس بافته شده را مانند هد بند از بالای سر به پشت گوش مخالف ببرید و با پنس محک کنید

طرف  دیگر مو را با همان مراحل بالا درست کنید . اگر موهای ریز و کوتاه از داخل بافت بیرون زده بود با تافت مرتب کنید ابتدا تافت زده و از سمت پایین به بالا دستتان را روی مناطقی که تافت زدید بکشید. نوک موی بافت دوم هم برای آنکه دیده نشود می توانید زیر بافت قبل پنهان کنید و سپس با پنس محکم کنید.

آموزش ویدیویی  بافتن مو به سبک میلک مید(milkmaid)

تهیه و ترجمه اختصاصی : Be3t.com

loading...

همچنین ببینید

آموزش تصویری بافت موی ساده

+- 1 – موها را کاملا به پشت جمع کنید و به 3 رشته مساوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *