نوروز با زندگی

بازیگران مشهور نوروز 97 به کجا میروند ؟

 

برخی علاقه مندان به سینما و تلویزیون دوست دارند که بدانند هنرمندان مورد علاقه شان ایام نوروز کجا هستند و عید را چگونه سپری می کنند. در ادامه با برنامه برخی از بازیگران و برنامه شان برای تعطیلات نوروز را ملاحظه میکنید.

گوهر خیر اندیش

ایام نوروز به شیراز، شهر خودم می روم. عید، غصه ها و خوشحالی های گذشته را مرور می کنم. اگر به خاطر بیاورید، فروردین ماه یکی از سال ها، همسرم«جمشید اسماعیل خانی»را از دست دادم. از سویی کنار دوستان جدید و زیبا شدن طبیعت، دید و بازدید،خانه تکانی، عیدی دادن و عیدی گرفتن برایم جذاب است.از این طریق عید را به همه مردم کشور تبریک می گویم و برای همه آن ها آرزوی سلامتی،خوشحالی و روز های بدون دغدغه می کنم و امیدوارم هر روز وضع شان بهتر از گذشته شود و آرزوی سربلندی بیش از پیش ایران را در جهان دارم.

 

همیشه یعنی از دوران کودکی نوروز مسافرت می رفتم و امسال هم به سفر می روم و تنها ایامی است که می توانم استراحت کنم. سفر داخلی نمی روم زیرا همه جای ایران را دیده ام و سعی می کنم به یک کشور دیگر سفر کنم. در ایام نوروز، آرامش مردم کشورم خوشحالم می کند، آرامش خانواده ام خوشحالم می کند و از صمیم قلب از خداوند می خواهم که تمام آن چه که با ما داده و موجب آرامش مان است نگیرد. عید همه پیشاپیش مبارک.

سام قریبیان

 

نوروز تهران هستم و به هیچ عنوان سفر نمی روم و معتقدم بهتر زمان ماندن درتهران نوروز است زیرا همه سفر می روند و خیابان ها خلوت و هوا پاک و تمیز است. بعد از پایان 13 روز تعطیلی من به سفر می روم. عید، وقت خودم را با دید و بازدید سپری می کنم.

 

 

آزاده زارعی

اولویت اصلی ام این است که نوروز در کنار خانواده ام باشم زیرا به دلیل بازی در سریال «آوای باران»زمان کم تری را به خانواده ام اختصاص داده بودم.

 

مهران رجبی

چند روز نخست ایام نوروز، مشغول بازی در سریال نوروزی هستم و بعد از آن هم به اتفاق خانواده به شمال برای استراحت و تفریح می رویم.اسفند ماه حالم بد می شود اما وقتی عید می آید همه خوشحال هستند و من هم با آمدن بهار خوشحال می شوم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن