خانه > مو > درمان و مراقبت از مو > شامپو ویتامینه بر کاهش ریزش مو تاثیری ندارد

شامپو ویتامینه بر کاهش ریزش مو تاثیری نداردشامپوهای ویتامینه تأثیری بر كاهش ریزش مو ندارند
یك متخصص پوست و مو گفت: شامپوهای ویتامینه تأثیری بر كاهش ریزش مو ندارند؛ مو، بافت مرده است و با شامپوهای ویتامیه تقویت نمی‌شود.

مریم انصار  اظهار داشت: تركیبات همه شامپوها یكی است البته برخی از شامپو‌ها حاوی نرم كننده است البته در گذشته نرم كننده‌ها را به عنوان یك كالای تجملاتی و آرایشی به حساب می‌آوردند.

وی گفت: امروزه از نرم كننده‌ها برای افزایش كیفیت و حفظ حالت مو استفاده می‌كنند البته موهای فر، وز یا آسیب دیده از لحاظ فیزیولوژیك و ساختاری با موهای صاف و معمولی تفاوت‌های زیادی دارند.

انصار بیان كرد: یك نرم كننده ایده‌آل نرم كننده‌ای است كه بعد از استفاده تا مدت زمان طولانی وز و خشكی موها را برطرف كند، موها به راحتی شانه شود و pH آن متناسب با مو باشد.

این متخصص پوست و مو افزود: شامپوهایی كه حاوی نرم كننده و ویتامین هستند فقط موجب افزایش كیفیت موها می‌شود و تأثیری بر ریزش مو ندارد فقط موجب براق شدن مو می‌شود.

وی با بیان اینكه شامپوهای ویتامینه بر ریزش موی سر تأثیری ندارد، ادامه داد: در واقع، هیچ شامپویی وجود ندارد كه مانع ریزش و باعث تقویت مو شود و واقعیت این است كه بافت مرده مو نیازی به تقویت ندارد كه بخواهیم آن را با استفاده از شامپو حفظ كنیم.همچنین ببینید

چهار نکته طلایی برای محکم کردن موها

+- سشوار را درست استفاده کنید یکی از نکاتی که شاید خیلی به آن دقت …

پاسخ دهید

Powered by WP Robot