خانه > آرایش و زیبایی > آموزش و نکات آرایش > مانیکور ناخن در 7 مرحله آسان + تصویر

مانیکور ناخن در 7 مرحله آسان + تصویرphoto_2016-07-14_21-14-49مقدمه : یادتون باشه که لاک نارنجی با پوست سفید ، دست را رنگ پریده نشان می دهد. دست ها را از لاک کاملا پاک کنید.

1- سوهان زدن ناخن ها
ناخن ها را کاملا خشک کنید، و شروع به سوهان زدن کنید. به آرامی و ملایمت. لبه های ناخن را نگذارید تیز باشد چون به لباس گیر می کند و باعث شکستگی ناخن می شود.

2- خیس خوردن ناخن ها
دستان خود را کرم بزنید، سپس انگشتان خود را درون کاسه ای از آب گرم و صابون مخلوط در آب کنید به مدت 5 دقیقه.

3- عقب دادن کوتیکول اطراف ناخن
این ابزار در کیف های مخصوص مانیکور معمولا موجود است، با کمک آن کوتیکول ناخن را عقب بزنید .مواظب باشید به گوشت اطراف ناخن صدمه نزنید.

loading...

4- لاک بی رنگ
به کمک لاکهای بیس کت  و یا لاک های بیرنگ ناخنی یکنواخت و صاف خواهید داشت این عمل را باید قبل از لاک زدن اصلی انجام دهید،

5 – لاک
بعد از آنکه لاک بی رنگ خشک شد لاک اصلی خود را ابتدا به آرامی و بدون فشار بزنید  پس از کمی مکث لایه ای دوم از لاک را بزنید .

6- لاک براق کننده
دوباره از لاک براق کننده یا لاک بیس استفاده کنید، و بر روی لاک بزنید، مطمئن شوید لاکتان خشک شده است زیرا کشیده شدن قلم لاک باعث شیار انداختن لاک می شود .

7- تمیز کردن لاک اضافی
هرگونه لکه اضافی لاک را با چوب مخصوص می توانید پاک کنید سر چوب را مقداری پنبه بپیچانید و سپس درون استون کنید و لکه های لاک را از اطراف ناخن به راحتی پاک کنید.

تهیه و ترجمه اختصاصی :Be3t.ir

loading...

همچنین ببینید

ترفندهایی برای پر پشت شدن ابرو و برداشتن آن

+-   داشتن ابرو هایی زیبا و پرپشت یکی از رازهای زیبایی صورت است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *